אין וורדפרס בלי תוספים!

ברגע שהחלטתם לבנות אתר אינטרנט יש כמה שלבים שצריך לעבור, השלב הראשון הוא הורדת מערכת וורדפרס למחשב.

השלב השני הוא הורדה והתקנה של תוספי מערכת, תוספים שיעזרו לכם לבצע כל מיני דברים באתר כגון: עיצוב, קידום האתר, יצירת דפי נחיתה ועוד.

ברשת קיימת כמות מטורפת של תוספים מעולים שעוזרים לאתרים להתפתח ולהפוך למקצועיים וכל אחד יבחר את התוספים המתאימים לו בהתאם לצורך האתר.

במאמר זה אחשוף אתכם לכמה תוספים שבהחלט יעזרו לכם לבנות אתר וורדפרס מוצלח ויותר מכך התוספים יגרמו לאתר שלכם לצמוח אם זה מבחינת הקידום שלו או העיצוב של הדפים שלו ברשת.

תוספי וורדפרס שכל אתר חייב

CONTACTFORM7 – תוסף ליצירת טפסי צור קשר באתר, אחד הדברים החשובים בכל אתר זו הדרך ליצור אתכם קשר ובעזרת תוסף זה תוכלו ליצור את הטופס המושלם שבעזרתו הגולשים יוכלו למלא שדות שיצרתם מראש ופשוט לשלוח לכם אותם דרך האתר.

TINYMCE ADVANCED – תוסף עורך טקסק מקצועי עם שלל אפשרויות לערוך את הטקסט שאתם מוסיפים לכל עמוד ועמוד. וורדפרס מגיעה עם עורך בסיסי ופשוט ובעזרת עורך זה תהיו חשופים לשלל אפשריות כמו צבע, כותרות, תווים מיוחדים ועוד.

PLATINUM SEO PACK – למערכת וורדפרס קיימים כמה תוספי קידום אתרים המספקים אופציות לקידום האתר שלכם ברשת. בעזרת תוסף זה תוכלו לקבוע כותרות עמודים, תאור עמודים ובחירת מילות חיפוש, תוסף מעולה לקידום האתר שלכם ברשת.

FACEBOOK MEMEBERS – טוב היום זה ידוע שרשתות חברתיות משפיעות על קידום האתר, בעזרת תוסף זה תוכלו להציג את העמוד העסקי שלכם בפייסבוק ולצבור לייקים לעמוד או ליידע את הגולשים שיש לכם עמוד בפייסבוק והם יוכלו להצטרף ולהיות מעודכנים.

CALL NOW BUTTON – כיום יש דגש חזק על גלישה דרך אתרים סלולאריים, בעזרת תוסף זה תוכלו למקם בתחתית העמוד כפתור חיוג ישיר לבית העסק. לאחר ההתקנה תצטרכו לבחור היכן בדיוק ימוקם כפתור הלחיצה ומה המספר שלאחר הלחיצה יגיעו אליו. תוסף זה עובד רק בגלישה בנייד.

MULTILE THEMES – תוסף שבעזרתו תוכלו להוסיף עוד תבנית עיצוב לאתר ולבחור שדפים מסוימים יופיעו תחת התבנית הזאת. תוסף מעולה למי שמשלב באתר שלו דפי נחיתה. עם התוסף הזה תוכלו לבחור שדפי הנחיתה באתר יופיעו בתבנית אחרת.