קידום אתר מהיר

קידום אורגני מהיר שווה אסון לאתר שלך

ישנן חברות המספקות שירותי בנייה וקידום אתרים שמתקשרות לבעלי עסקים ומציעות בנייה של אתר וקידום מהיר בגוגל.

אותן חברות מבטיחות שתוך זמן קצר מאד האתר שלכם יגיע לעמודים ראשונים בגוגל ותתחילו לקבל פניות ועבודות – חלום של כל עסק.

בולשיט!!!

תקראו טוב מה שאני כותב לכם – אין כזה דבר קידום אתר מהיר ואני מדבר כאן על קידום אורגני ולא קידום ממומן ששם אפשר תוך 10 דקות להופיע בעמוד הראשון!

קידום אתר מהיר מסכן את האתר שלכם!

אני אסביר לכם משהו, ישנן מיליון שיטות לקידום אתר ולכל חברה שיטה משלה וכל חברה בטוחה שהשיטה שלה היא הטובה ביותר.

ישנן חברות בניית אתרים ששיטת הקידום שלהן מוגדרת כקידום שחור, אותה שיטת קידום שחור בלתי חוקית ומתבצעת בדרך כלל בהצפת קישורים הזויים לאתר שאותה חברה מקדמת.

עד לפני כמה שנים זה היה אולי עובד כי ככל שלאתר היו יותר קישורים כך הוא היה נחשב מוסמך יותר בתחומו וככל שאתר היה מקבל יותר קישורים כך הדירוג שלו היה משתפר.

מה יקרה אם האתר שלנו יקבל המון קישורים?

במידה וקידום מהיר שהובטח לכם יתבצע על ידי הכנסת קישורים רבים לאתר הוא אולי יתקדם ויגיע לעמודים ראשונים בגוגל אבל זה יהיה זמני ביותר.

אתר שמקבל המון קישורים במכה וגרוע מכך מאתרים שלא קשורים בנושא האתר יסרק על ידי גוגל ויענש ויכול להיות שזה יהיה בלתי הפיך.

פעם היו משתמשים בביטוי "ארגז חול", ביטוי שהיה מסביר שאם גוגל מענישה את האתר שלכם הוא יכנס לשם ומניסיון – קשה מאד להוציא אותו משם.

קידום אתרים בשנת 2022

היום בשביל שאתר ידורג בעמודים ראשונים בגוגל הוא צריך להיות נוח עם חווית משתמש מעולה, מותאם לסלולאר והכי חשוב עונה לדרישות הגולש.

אין כזה דבר קידום אתר מהיר, קידום אתרים אורגני הוא תהליך ארוך שדורש מחשבה נכונה, תכנון מקצועי ולבסוף אסטרטגיית קידום נכונה.

במידה ואתם מתחילים לקדם אתר כמו שצריך אתם צריכים להבין שיכול מאד להיות שיחלפו מספר חודשים עד שתתחילו להרגיש בתוצאות.

עצה ממני – נסו להתחיל ולקדם את האתר שלכם לבד, תחשבו מהצד שלכם מה אתם הייתם רוצים למצוא באתר שאתם מגיעים אליו.

עם המסקנות תשקיעו באתר, עדכנו תכנים מעניינים, בשלב הראשוני אל תכניסו שום קישור לאתר שלכם, אני מבטיח לכם שגוגל תעשה בשבילכם את כל השאר.

במידה ואתם מעוניינים בתכנון או ייעוץ מקצועי לקידום האתר שלכם – דברו איתי כבר עכשיו!

בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים שרוצים להתחיל ולצבור לקוחות חדשים בכל חודש – יש לא מעט לקוחות שמחפשים את העסק שלך בגוגל – לא חבל? מוזמנים להשאיר לי פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!