המטרה העיקרית של כל אדם הבונה אתר היא להופיע בעמודים הראשונים של גוגל בשלל מילות מפתח, אותם ביטויים שיכניסו לו כסף ולקוחות חדשים.

אז במידה והחלטתם לבנות את האתר שלכם לבד, רצוי מאד להקפיד על כמה כללים חשובים, אותם כללים שיעזרו לגוגל לקרוא את האתר שלכם ולהבין על מה הוא מדבר בדיוק.

השלבים הראשונים בבניית האתר

ההמלצה שלנו היא לבנות אתר במערכת וורדפרס, מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח המאפשרת לכל אדם לבנות אתר בחינם ללא שום תשלום.

בניית אתר במערכת וורדפרס יכולה להתבצע גם לאנשים חסרי ניסיון בתחום בניית אתרים אך בשלבים הראשונים של העלאת המערכת לשרת יכול להיות שתזדקקו לעזרה מאיש מקצוע בתחום.

לאחר שהמערכת עלתה לאוויר בהצלחה ניתן לבנות אתר בקלות ובמהירות אך חייבים לשים לב לכמה דברים חשובים שחייבים להיות באתר על מנת לקדם אותו בגוגל.

בהתקנה הראשונית, מערכת וורדפרס מותקנת כמערכת ניהול תוכן בלבד ועל מנת להפיק ממנה את המירב, יש צורך בהתקנת תוספים שעובדים יחד עם המערכת.

תוסף קידום אתרים

התוסף החשוב ביותר הוא תוסף קידום אתרים, בעזרת תוסף זה נוכל לקבוע פרמטרים רבים בתחום הקידום כגון: יצירת כותרות עמודים, תיאורי עמודים, בחירת מילות מפתח ועוד…

ללא תוסף קידום, גוגל לא יוכלו להבין ולדעת מה נושא האתר שלנו ומה הוא מציע לגולשים ברשת ולא מומלץ להגיע למצב כזה.

תוסף עורך תוכן

בעזרת תוסף תוכן נוכל לעצב את המלל באתר ולקבוע כותרות שונות בתוך העמודים, כותרות שונות כגון:  ( H1 H2 H3 H4 ).

בעזרת כותרות בעמודי התוכן נגרום לגוגל להבין על מה מדבר אותו עמוד תוכן שלנו, ניתן לעיין בעמוד תוספים מומלצים בוורדפרס ולהבין קצת יותר על התוסף.

תוסף יצירת מפת אתר

אחד הדברים החשובים בקידום אתרים הוא תוסף ליצירת מפת אתר, תוסף זה יוצר סדר לגוגל, הוא עוזר למנועי חיפוש לאתר כל עמוד ועמוד באתר ולאנדקס אותו במהירות.

תוספי רשתות חברתיות

תוסף חשוב נוסף הוא תוסף רשתות חברתיות, בעזרת תוסף זה יוכלו הגולשים באתר לשתף עמודים מהאתר בפרופילים האישיים שלהם ברשת.

כיום קיימת חשיבות רבה לשיתופים ברשתות חברתיות, בעזרת פוסט אחד מוצלח ניתן להגיע לעשרות ומאות אנשים שיכולים להיות לקוחות שלכם.