הפרסום בפייסבוק – פוטנציאל עצום!

מי מאתנו לא מכיר את פייסבוק, מי מאתנו לא רשום וגולש שעות רבות במהלך השבוע ברשת החברתית הזאת?

רובנו שם וזה עניין של זמן עד שכולנו נהיה שם, פרסום בפייסבוק הוא בעל משמעות ופוטנציאל עצום להגיע לקהל לקוחות ספציפי וממוקד 24 שעות ביממה בכל אזור שנבחר בארץ או בעולם!

עסקים רבים מפרסמים ברשת זו ומגדילים בצורה משמעותית את ההכנסות שלהם דרך מודעות שמופיעות בעמודה השמאלית או מודעות שצצות לנו באוסף החדשות, אז איך זה עובד בעצם?

פרסום בפייסבוק יכול להתבצע לפעמים בחינם

בפייסבוק קיימות מספר שיטות פרסום, לכל אחת יתרונות וחסרונות כמו בכל שיטת פרסום אחרת.

גם בפייסבוק ניתן לפרסם בחינם, הפרסום מתבצע באמצעות באנרים ומלל המובילים את הגולשים לאתר אינטרנט או לעמוד עסקי ששם בעצם קיימים כל הפרטים אודות בית העסק.

היתרון בשיטה זו הוא כמובן העובדה שהפרסום מתבצע בחינם אך שימו לב, תוך זמן קצר מאד תגיעו למקסימום תועלת שניתן יהיה להגיע, הפרסום בחינם בדרך כלל מתבצע דרך הפרופיל שלכם, אתם מפרסמים ומי שרואה את הפרסום הוא החברים שלכם בפרופיל.

תוך זמן קצר אתם תקבלו תנועה מהפרסום שלכם אבל התנועה תבוא ממעגל החברים שלכם, אלה שבעצם כבר מכירים אתכם ואת השירות שאתם מציעים.

פרסום ממומן ברשת פייסבוק

בדומה לגוגל גם פייסבוק מאפשרת לבצע פרסום ממומן באמצעות מודעות ובאנרים מעוצבים לקהל לקוחות ספציפי וממוקד.

שימו לב – פרסום בפייסבוק הוא הרבה יותר ממוקד מגוגל, בפייסבוק יש לכם את האפשרות להגיע לקהל יעד ספציפי, אזור גלישה ספציפי, מצב משפחתי ועוד מספר רב של פרמטרים שיוכלו להוביל אתכם בדיוק לקהל היעד שלכם.

במידה ואתם רוצים למכור פריט לבוש מסוים שמתאים לבחורות בנות 20 והעסק שלכם ממוקם בהרצליה, תוכלו לבצע פרסום מוקדם לבחורות בנות 20 שמתגוררות בהרצליה.