פרסום ממומן בגוגל

אחד השלבים בשרשרת השיווק והפרסום באינטרנט הוא בניית אתר אך לא פחות חשוב מכך הוא שלב הפרסום עצמו באינטרנט, פרסום שיכול להתבצע במגוון דרכים.

ישנן לא מעט דרכי פרסום ושיווק אתרים ברשת אך הפרסום הבולט מכולם, אותו פרסום שמניב תוצאות מיידיות וכמעט בטוח שיצא לכם לשמוע עליו הוא הפרסום הממומן בגוגל.

מה זה פרסום ממומן?

כיום גוגל מאפשרת לכל אחד לפתוח חשבון ברשת גוגל אדוורדס בעזרת חשבון ג'ימייל ולבנות קמפיין פרסומי עבור בית העסק שלנו.

בעזרת הקמפיין בגוגל נוכל ליצור מודעות פרסומיות שעל כל הקלקה על אחת מהמודעות הגולשים יעברו לאתר בית העסק ושם יוכלו להמשיך עם התהליך.

עבור כל הקלקה ישנו מחיר מסוים שנקבע מראש, לכל יום יש תקציב מסוים שנרצה להשקיע והמחיר בפועל אותו נשלם יהיה מספר ההקלקות כפול אותו מחיר שקבענו מראש אך לא יותר מהסכום היומי שקבענו מראש בתקציב.

חשוב שתדעו שפרסום בגוגל הוא חלק נפרד מתהליך בניית האתר, לצורך העניין, במידה ופניתם לחברה לבניית אתרים, זה לא אומר שהם גם מתעסקים בפרסום ממומן בגוגל.

הסתבכתם? המשיכו לקרוא ותבינו הכל.

מה עושים אחרי פתיחת קמפיין בגוגל?

לאחר פתיחת קמפיין פרסומי נצטרך למלא מספר הגדרות בסיסיות וחשובות על מנת שהקמפיין יהיה מסונכרן בדיוק לפי הדרישות שלנו.

הגדרות אלו כוללות: מדינה בה יופיע הפרסום, שפות פרסום, שעות פעילות העסק, מודעות המפנות לאתר של העסק, מילות מפתח שלאחר הקלדתם יגיעו הגולשים אל המודעות שלנו וכמובן תמחור עבור כל הקלקה על המודעה בפועל.

בהגדרת המדינה כמובן שנבחר בישראל כי בית העסק שלנו מספק שירות במדינה שלנו, בהגדרת שפת הפרסום מומלץ לבחור בכמה שפות, השפות המומלצות הן: עברית, אנגלית, צרפתית, ערבית ורוסית מסיבה פשוטה מאד.

פרסום ממומן מופיע בגוגל אך ישנן גולשים שמשתמשים בגוגל עם סיומות שונות בדומיין עצמו, לצורך העניין ישנן גולשים המשתמשים בגוגל עם סיומת של – com ולא היינו רוצים לפספס אותם ולכן נבחר בשפה האנגלית, כך גם עם שאר השפות המומלצות לבחירה.

לאחר מכן יש להגדיר את שעות הפעילות של הפרסום הממומן שלנו, אם יש לנו עסק שמעניק שירות משעה 8 בבוקר ועד ל- 5 אחר הצהריים לא כולל שישי שבת, נוכל לקבוע זאת ספציפית ברמה של ימים ושעות בהם נרצה שהפרסום יופיע.

לבסוף נצטרך לכתוב מודעות פרסומיות בשילוב עם מילות מפתח שבעצם כל גולש שיקליד את מילות החיפוש ויחשף לפרסום הממומן שלנו יוכל להגיע לאתר שלנו בהקלקה אחת.

רוצים להבין ולדעת עוד מהו פרסום ממומן בגוגל וכיצד הוא יכול לתרום לבית העסק שלכם לצמוח ולהיחשף בפני עשרות לקוחות חודשים כל חודש?