גולדילה – מתמחים בכל הקשור לפרסום בגוגל, אצלנו תוכלו ליהנות משירות מקצועי ויחס אישי בכל שעה, אנו מספקים פתרונות פרסום אתרים אורגני וממומן בגוגל.

אצלנו תוכלו להבין ולקבל את הפרסום המתאים ביותר עבור בית העסק שלכם, תדעו בדיוק עבור מה אתם משלמים ותהיו שותפים מלאים להתקדמות העבודה והתוצאות בשטח.

מהו בעצם הפרסום בגוגל?

עם השנים תחום האינטרנט רק הלך וצבר תאוצה מיום ליום ותנו לי לגלות לכם משהו…

זה רק הולך ומתעצם, אם פעם היינו יכולים לראות שמתוך כמה בתים רק בבית אחד היינו מוצאים מחשב או מתוך כמה עסקים היינו יכולים למצוא משרד אחד שעובד בצורה ממוחשבת כיום הכל שונה.

בכל בית מצויים כמה מחשבים וכל בית עסק מרושת בקווי תקשורת עם כמה מחשבים שעובדים במקביל, אז עם ההתפתחות נוצר פוטנציאל פרסומי גדול מאד ברשת האינטרנט.

כיום כל בעל עסק יודע שאם אין לו אתר אינטרנט שמופיע במנועי חיפוש הוא בעצם מפסיד חלק נכבד מהלקוחות שלו, היום כולם יודעים שבלי פרסום בגוגל עסקים כאילו לא קיימים !

פרסום בגוגל

שיטות הפרסום בגוגל

בגוגל קיימות שתי צורות פרסום עיקריות, הפרסום הממומן והפרסום האורגני, אסביר בקצרה את ההבדל בין שתי שיטות הפרסום.

פרסום ממומן בגוגל

שיטת פרסום שיכולה לאפשר לבית עסק להופיע בגוגל תוך מספר דקות, נכון זה נשמע מפתה אך שימו לב – בשיטה זו תשלמו עבור כל הקלקה שגולש יקליק על המודעה שלכם.

פרסום אורגני בגוגל

שיטת פרסום שדורשת זמן וסבלנות, אסטרטגיית קידום ועבודה מקצועית מאד על האתר שלכם, לפעמים יקח מספר חודשים עד שהאתר שלכם יגיע לעמודים ראשונים אך שימו לב – פרסום בגוגל בצורה האורגנית מאפשר כניסות לאתר שלכם מבלי לשלם עבור כל הקלקה.

איך מתחילים לפרסם בגוגל?

לכל עסק קיימת שיטת פרסום שטובה יותר מהשיטה השנייה, מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברה מקצועית לפרסום באינטרנט, חברה שתדע להוביל את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר עבורכם.

פרסום בגוגל חייב להתבצע בצורה מקצועית, הפרסום במנועי חיפוש הינו בעל פוטנציאל עצום להגדיל את כמות הלקוחות שלכם, פרסום שיתבצע בצורה לא נכונה יגרום בדיוק לתוצאה הפוכה.

סגירת תפריט