עיצוב באנר ייחודי לעסק שלך

כיום ובמיוחד בעידן הרשתות החברתיות, ניתן להגיע ללקוחות נוספים באמצעות פרסומים שונים ברשתות המובילות כגון: פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ועוד…

הדרך הטובה למשוך את תשומת ליבם של הגולשים היא באנרים ייחודיים בנוסף לפוסט אותו מעלים בכל רשת חברתית שבה בחרנו לפרסם את עצמנו.

בואו נחשוב לרגע:

לא פעם יצא לנו לגלוש בפייסבוק ופתאום תשומת לבנו הועברה לבאנר מיוחד שתפס את המבט שלנו, ברוב המקרים אותו באנר מעוצב גרם לנו גם להקליק ולהגיע לאתר המפרסם.

עיצוב באנרים לפייסבוק בהחלט יגרום לגולשים להתעניין בכם ובמה שיש לעסק שלכם להציע, זה יכול להיות באנר מושך או אפילו תמונה מושכת בציר הזמן שלכם.

עיצוב באנרים לאתרים

בנוסף לרשתות החברתיות, לבאנרים קיימת חשיבות נוספת באתרים, ישנם באנרים המעודדים פעולה כלשהי של הגולשים באתר, פעולה כגון: השארת פרטים, התקשרות מיידית, רכישה ועוד…

עיצוב באנר מקצועי והטמעתו באתר שלכם יגרום לגולשים ליצור אתכם קשר במיידי וזה מוכח על פי כל הסקרים שנערכו בנושא זה.

לעיתים באנר כלשהו יכול גם לשמש כנקודת מפנה בדפים שבהם קיים תוכן רב מידי על מנת להקל על הגולשים לקרוא את אותו תוכן מבלי " לאמץ את העניים ".

נסו להזכר רגע, בטוח נכנסתם לאתרים מסוימים עם מלל ללא סוף עם גלילה ארוכה של העמוד, כל פסקה או שתיים נשברת בדרך כלל על ידי באנר מעוצב, המטרה היא להקל על הגולשים בקריאת העמוד.

עמוד עם מלל ללא סוף, מלל שלא נשבר על ידי באנר כלשהו מעיק על הגולשים וברוב הסקרים שנערכו, זמן השהייה של הגולשים בדפים כאלה היה נמוך מאד וזמן שהייה נמוך לא יוביל את הגולשים שום פעולה באתר.

רוצים לעצב באנר בעצמכם ? צפו בסרטון הבא >>>