עיצוב אתרים מקצועי = יותר פניות לבית העסק שלכם!

בואו נדמה את רשת האינטרנט לקניון ענק מלא חנויות, כל חנות מציעה שלל מוצרים ומבצעים ולכל חנות הדברים המיוחדים שלה.

אנחנו מטיילים בקניון ועוברים מול חלונות הראווה של אותן חנויות, בחנות אחת נראה חלון מלא במוצרים מיוחדים וצבעוניים ובחנות אחרת נראה חלון עם שני מוצרים שמונחים סתם בצד.

יכול מאד להיות שבסופו של דבר ניכנס לשתי החנויות לבדוק מוצרים ומחירים אבל בואו נודה, כולנו ניכנס תחילה לחנות בעלת חלון הראווה הצבעוני והמושך ביותר.

גוגל הוא קניון מלא אתרים מעוצבים!

כך בדיוק פועלת רשת האינטרנט, חברת עיצוב אתרים מקצועית תדע לעצב לכם את האתר בצורה מושכת וצבעונית המותאמת לבית העסק שלכם.

כיום 90% ויותר מנפח החיפוש מתבצע בגוגל – מנוע החיפוש המוביל בעולם, לגולשים אין יותר מידי זמן, הם מקלידים מילת מפתח, מקבלים רשימת תוצאות ומתחילים לבצע בדיקת אתרים.

בניית אתר ועיצוב ראשוני של האתר כבר בדף הבית יקבע אם הגולש ימשיך לשוטט באתר שלכם או שיבחר לצאת ממנו תוך שניות ספורות ולעבור למתחרים שלכם!

לכל עסק קיים עיצוב אתר משלו

עיצוב אתרים זהו תחום שדורש ידע וניסיון רב, ידע וניסיון בהתאמת עיצוב ייחודי לכל בית עסק ולא משנה באיזה תחום מדובר, הרי זה ברור שעיצוב אתר לאינסטלאטור לא יתאים לחנות בגדים.

יש צורך לבצע מחקר מעמיק על פי תחום העיסוק של אותו אתר, קהל לקוחות שאמור להגיע ולשוטט באתר ובעצם אותו קהל שאמור בסוף ליצור קשר עם בית העסק ולבצע רכישות.

בדיוק כמו שבתחום קידום האתרים מתבצע מחקר מעמיק של מילות מפתח, אזורים, קהל יעד, יצירת מודעות ועוד שלל בדיקות, כך גם בתחום עיצוב האתרים.

מעוניינים לקבל מידע נוסף? השאירו כבר עכשיו פרטים באתר, נשמח לחזור אליכם בהקדם עם כל המידע לו אתם זקוקים והכוונה מקצועית בתחום העיצוב.