מקדם אתרים

מקדם אתרים אורגני בגוגל

נעים מאד מוטי – אני מקדם אתרים בגוגל לבעלי מקצוע ועסקים שרוצים לצבור לקוחות חדשים בכל יום – לקוחות שלא היו מגיעים בשום דרך אחרת.

לפני שאמשיך אני רוצה לנפץ כמה משפטים שאולי שמעתם. משפטים כמו: בוא אליי והאתר שלך יתקדם תוך שבוע או תוך חודש האתר בעמוד ראשון ובלה בלה בלה…

אין חיה כזאת – לקחת אתר ולקדם אותו לעמודים ראשונים בגוגל זו עבודה. ולפעמים עבודה די קשה שמבקרה הטוב מסתכמת בכמה חודשים טובים.

אגב אם מבטיחים לכם קידום בזק מהיר במיוחד שימו לב שהאדם שמדבר אתכם לא מדבר על פרסום ממומן שבאמת יותר מהיר אבל עולה גם הרבה יותר!!!

אז איך אני בעצם לוקח ומקדם אתר?

השלב הראשון בתהליך שלי בכל אופן הוא להיכנס לעומקי תשתית האתר. לראות אם הוא בכלל מתאים לתהליך קידום אורגני בגוגל.

הדברים הראשונים שצריכים להיות מותאמים להתהליך קידום אתר הוא מבנה האתר מבחינת האפשרות לקבוע כותרות עמודים, תאורי עמודים ועוד כמה דברים.

רוב האתרים נבנים היום במערכות ניהול תוכן. מערכות שמאפשרות את הדברים הבסיסיים והכל כך חשובים לתחילת עבודת הקידום של האתר.

אחרי שהבנתי שמבנה האתר נכון ומותאם לתחילת הביקורים של גוגל אני ממשיך לפעולות נוספות כמו: מבנה התפריטים, עמודים, פוסטים, תמונות ועוד.

רוצה לדעת איך אני מקדם אתרים?

לפנות למקדם אתרים זה נחמד אבל לא תמיד זול. לפעמים אנשים רוצים לנסות ולדעת איך עושים את זה לבד ואני הכי בעד והכי מפרגן – ככה אני התחלתי בדיוק.

אז במידה ואתם רוצים לדעת איך לוקחים אתר ומתחילים לעבוד עליו בצורה נכונה שתיקח אותו לעמודים ראשונים בגוגל גם את זה אפשר.

בואו נדבר, נבין מה הדרישות, נעבור על האתר ואם אין אתר נבנה אחד ביחד. בעזרת כמה שיעורי קידום אונליין תוכלו לעשות את זה לבד בכוחות עצמכם!

היתרון בלעשות דברים ובמיוחד לקדם אתר הוא שאתם לא תלויים באף אחד. לא משלמים לאף אחד אבל חשוב לדעת שלא כל אחד מתאים לזה.

אז איך מתחילים לעבוד יחד?

זה פשוט מאד, אם אתם מחפשים מקדם אתרים או שאתם רוצים לעשות ללמוד איך לעשות את זה לבד פשוט תשאירו לי פרטים ואני אחזור אליכם עם כל הפרטים והמידע שתצטרכו.

בכל מקרה שיהיה בהצלחה, נשתמע – מוטי…

מוטי בניית אתרים

מוטי – בניית אתרים וקידום בגוגל לעסקים שרוצים להתחיל ולצבור לקוחות חדשים בכל חודש – יש לא מעט לקוחות שמחפשים את העסק שלך בגוגל – לא חבל?