וורדפרס היא ללא ספק הטובה בעולם!

אחת ממערכות ניהול התוכן המובילות בעולם היא מערכת וורדפרס, אלפי אם לא מאות אתרים נבנים מידי שנה בעולם בעזרת מערכת זו.

וורדפרס היא בעצם מערכת ניהול שבעזרתה ניתן להקים אתרים בקלות ובמהירות, לנהל את האתר בכוחות עצמכם מכל מחשב ומקום בעולם מבלי להיות תלוי בשום גורם אחר.

חשוב להזכיר שבניית אתר אמורה להתבצע על ידי מתכנתים ובוני אתרים מנוסים אך לאלה שרוצים לנסות ולבנות לבד אתר חשוב שתדעו.

כמה עולה מערכת וורדפרס ומאיפה משיגים?

אז ככה, את מערכת הניהול ניתן להוריד בחינם לחלוטין, ( לחצו כאן להורדה ) לאחר שההורדה הושלמה יש לפתוח את הקובץ ולהעלות אותו לשרת, נשמע לכם מסובך ?

וורדפרס היא אחת ממערכות ניהול התוכן הקלות לתפעול, ישנם לא מעט מדריכים שניתן למצוא ברשת, מדריכים שיובילו אתכם צעד אחר צעד בהקמת מערכת ניהול התוכן.

לאחר הקמת המערכת תוכלו להתחיל וללמוד איך ניתן להוסיף תפריטים, דפים, תמונות, קבצי מדיה ובעצם כל דבר שתרצו להוסיף לאתר.

וורדפרס מגיעה עם תבניות עיצוב סטנדרטיות עם עיצוב ופעולות בסיסיות ויכול להיות שתרצו עיצוב שונה או פונקציות ואפשרויות שלא סופקו על ידי מערכת זו.

אל דאגה – ישנן תבניות עיצוביות ללא סוף, ישנם אתרים שדרכם ניתן להוריד תבניות עיצוב בחינם ולשנות את כל מראה האתר שלכם בקליק אחד בלבד, בנוסף ישנם תוספי מערכת להוספת אפשרויות שונות לאתר כגון: טפסי יצירת קשר, אלבומי תמונות ועוד…

נשמע מסובך, קשה לי להתעסק עם זה

אם נשמע לכם מסובך מידי כל עניין ההורדה ועדכון הקבצים בשרת לא לדאוג, צרו אתנו קשר כבר עכשיו ואנו נעשה זאת בשבילכם, אנו נעלה לכם את מערכת ניהול התוכן לאוויר ולאחר הדרכה קצרה תוכלו לנהל את האתר שלכם בקלות ובמהירות.