בניית אתרים בחינם

בניית אתרים בחינם – איך עושים זאת?

ישנן כמה אפשרויות לבניית אתר אינטרנט, חלקן דורשות ידע רחב בתחום אך לא לדאוג, קיימות מספר שיטות שידע בסיסי בלבד יספיק לכם.

ישנן חברות ניהול תוכן שיאפשרו לכם לבצע בניית אתרים תמורת סכום חודשי סמלי בעבור שימוש בתוכנת ניהול התוכן שלהן.

דרך חברות אלו ניתן לבנות אתר המכיל מספר דפי אינטרנט בתוך האתר לפי בחירתכם ועל פי התשלום שנקבע מראש עם החברה.

בדרך כלל תוכלו למצוא שם תבניות מוכנות לבניית אתרים וכל שיהיה עליכם לעשות הוא פשוט להכניס תכנים או תמונות לפי בחירתכם, נשמע קל ופשוט נכון ?

בניית אתר לצורך פרסום באינטרנט

המטרה העיקרית של בניית אתר באינטרנט היא פרסום נוסף או עיקרי לבית העסק שלכם.

ישנם המון אתרים ברשת שאינם מקודמים על ידי שום גורם אך זו המטרה שהציב לעצמו בעל האתר, לרוב אלה אתרים לפרסום שמופיעים על גביי פרסומות שונות או כרטיסי ביקור של העסק.

אני יוצא מנקודת הנחה שאתם רוצים לבנות אתר לצורך פרסום במנועי חיפוש כמו גוגל ולכן כל העצות והטיפים שנרשמים כאן היא למטרה זו.

אז כמו שהזכרתי קודם לכן בניית אתרים ללא או עם תשלום צריכה להתבצע בצורה אשר תהיה קריאה למנועי חיפוש שונים באינטרנט. 

המטרה – גוגל!

לצורך העניין מנוע החיפוש גוגל הוא המנוע המוביל בעולם ומטרתם של כל בוני או מקדמי האתרים היא לבנות אתר שיופיע בדירוגים גבוהים במנוע חיפוש זה.

זה אולי נשמע מסובך אך בניית אתר בצורה נכונה ומקצועית יגרמו לאתר שלכם לטפס מעלה ולהגיע לראש תוצאות החיפוש על פי תחום העיסוק שלכם.

חשוב לי לציין בפניכם עובדה חשובה מאד לגביי בניית אתרים בחינם. ברגע שהחלטתם להקים אתר יש לקחת בחשבון כמה דברים חשובים. את האתר תבנו לבד מבלי לשלם אלפי שקלים לשום אדם.

ישנן עלויות שאתם חייבים לקחת בחשבון. עלויות על רכישת דומיין ( כתובת לאתר שלכם ) ובנוסף עלות חודשית עבור אחסון האתר שלכם או לחברת ניהול תוכן.

אז נכון ישנו תשלום נמוך מאד אך זה עדיין נמוך בהרבה מהתשלום שתצטרכו לשלם לחברת בניית אתרים ששם מדובר בתשלום של אלפי שקלים.

בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים שרוצים להתחיל ולצבור לקוחות חדשים בכל חודש – יש לא מעט לקוחות שמחפשים את העסק שלך בגוגל – לא חבל? מוזמנים להשאיר לי פרטים בטופס ואחזור אליכם בהקדם!