בונה אתרים

מחפשים בונה אתרים מקצועי ומומלץ?

במידה ואתם מחפשים בונה אתרים מומלץ ומקצועי הגעתם למקום הנכון. נעים מאד מוטי, עוסק בתחום בניית האתרים קרוב ל- 15 שנים.

מכירים את המשפט שכל דבר עושים באהבה או לא עושים בכלל? זה המוטו שלי וכך אני עובד ואם אני חושש שזה לא יקרה אז אני לא עובד.

לפני שאמשיך רק אציין שאני לא עוסק באתרי מכירה. אלא באתרי תדמית מקצועיים לבעלי מקצוע ועסקים שרוצים לשווק ולפרסם את עצמם בגוגל או בכל מקום אחר.

איך אני בונה אתרים מקצועיים?

אני הכי מאמין בכנות ולכן אומר שאני כמו רבים אחרים בונה אתרים במערכת לניהול תוכן. המערכת המועדפת עליי ועל רבים אחרים בעולם היא וורדפרס.

בניית אתר במערכת לניהול תוכן מגיעה עם הרבה יתרונות כמו: מבנה אתר נכון, הכנה או קידום האתר בגוגל ועוד לא מעט יתרונות נוספים.

מבחינת התהליך אנחנו קודם צריכים להבין מהן הדרישות לבניית האתר. חשוב להבין מההתחלה לאיזה קהל מיועד האתר ומה מטרות האתר.

לאחר שהבנו מה המטרות ומי קהל היעד מתחיל כל הכייף. אני רושם בכוונה כייף כי בשבילי לבנות אתר חדש זה דבר כייפי ומהנה תמיד.

רוצה שנבנה את האתר שלך ביחד?

לחפש ולמצוא בונה אתרים שיעשה את זה בשבילנו זה הדבר הכי קל. תסכימו איתי שלפעמים הכייף האמיתי זה לעשות את זה לבד ולהגיע לתוצאות מעולות.

אז גם את זה אפשר בהחלט לעשות איתי ואפילו בשמחה. נוכל לעבור כמה הדרכות אונליין ביחד שבהן אלמד אתכם איך לבנות אתר מקצועי.

במהלך ההדרכות נתחיל לבנות אתר מאפס ואפילו נכין אותו לתחילת תהליך קידום האתר בגוגל כי כולנו יודעים שאתר זה נחמד אבל צריכים גם לראות אותו.

היתרון בתהליך כזה הוא בעתם חסכון לא קטן בכסף. בסיום ההדרכות ניתן לתחזק את האתר לבד בכוחות עצמכם מבלי לשלם לאף אחד אפילו שקל אחד.

בהחלט מעוניין בתהליך – איך מתקדמים?

אז אם קראת והחלטת להתחיל איתי תהליך כייפי ולא פחות חשוב מקצועי מאד. ניתן להשאיר לי פרטים בעמוד יצירת הקשר ומבטיח לחזור אלייך כמה שיותר מהר.

מוטי בניית אתרים

מוטי – בניית אתרים וקידום בגוגל לעסקים שרוצים להתחיל ולצבור לקוחות חדשים בכל חודש – יש לא מעט לקוחות שמחפשים את העסק שלך בגוגל – לא חבל?