בניית אתר רספונסיבי לעסק

עד לפני כמה שנים המושג אתרים רספונסיבים לא היה קיים ולאיש לא היה מושג מה זה אומר ומה ההשלכות של המושג הזה על אתרים קיימים.

באותה תקופה לפני כמה שנים, הגלישה באינטרנט הייתה מתבצעת במחשבים השולחניים שלנו בבית מול מסך שלפי גודלו היה מוצג האתר ברשת.

בשנים האחרונות אנו עדים לכך שהשימוש והגלישה באינטרנט מתבצעת יותר ויותר דרך מכשירים סלולאריים ולכן התעורר לו הצורך ליצור אפשרות שהאתרים יתאימו ויוצגו בצורה טובה גם במכשירים סלולאריים וטאבלטים שונים.

בניית אתרים רספונסיביים

הפתרון – בניית אתרים רספונסיבים

הפתרון הטוב ביותר הוא לבנות אתר וורדפרס רספונסיבי, אתר שיידע להתאים את עצמו לכל מכשיר סלולארי שנמצא ביד של הגולש.

באתר מותאם סלולאר קיימת האפשרות ליצור כפתורים המקצרים את הדרך של הגולש לביצוע פעולות שונות כגון: שליחת הודעה, חיוג בלחיצת כפתור לבית העסק ועוד…

אתר מותאם סלולאר יאפשר לגולש לנוע בנוחות בתוך האתר והמשמעות של הנוחות הזאת היא פשוט גלישה ארוכה יותר ובמקרים אחרים גם ביצוע רכישות או עסקאות.

מי צריך אתר רספונסיבי

כיום, כל בעל אתר צריך אתר רספונסיבי, בעל עסק שהאתר שלו לא יוצג בצורה ברורה ונוחה לשימוש של הגולשים הוא פשוט עלול להפסיד אותם.

תחשבו בעצמכם, במידה והייתם נכנסים לאתר כלשהו לחפש מידע או לרכוש מוצרים שונים והייתם צריכים כל רגע לגלול את האתר לצדדים או להקטין ולהגדיל את המסך – הייתם נשארים?

התשובה היא כנראה לא ולכן כל בעל עסק שיש ברשותו אתר חייב לבצע את השינוי ולהפוך אותו לרספונסיבי על מנת ליצור נוחות לגולשים שנכנסים לאתר.

סגירת תפריט