בניית אתרים לעסקים ובעלי מקצוע

אנשים רבים נעזרים בחברות בניית אתרים לעסקים ומשלמים אלפי שקלים על בניית אתר אינטרנט כי היום זה הרי ידוע שעסק ללא נוכחות ברשת האינטרנט מפסיד לא מעט לקוחות.

ישנן לא מעט אפשרויות לבנות אתר אינטרנט וכל חברה בוחרת בשיטה שלדעתה הכי טובה אבל האם השיטה הטובה לחברה היא השיטה הטובה גם עבור בעל העסק?

אנו בגולדילה בונים אתרים במערכת ניהול התוכן של וורדפרס, מערכת ניהול בעברית מלאה, מערכת קלה ונוחה מאד לשימוש גם לחסרי ידע בתחום האינטרנט.

בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים עם מערכת ניהול תוכן

אחת מהדרכים הטובות שכמעט כל חברת בניית אתרים לעסקים משתמשת בה היא בניית אתר באמצעות מערכת ניהול תוכן שעושה את החיים הרבה יותר קלים.

בדרך הזאת תבנה לכם אותה חברה אתר אינטרנט לעסק וברגע מסירת האתר תקבלו הדרכה מלאה על מערכת ניהול התוכן בה נבנה האתר.

בהדרכה תקבלו את הידע והכלים לנהל את האתר שלכם בקלות ותדעו לבצע את כל הדברים הנדרשים כמו: הוספת עמודים, הוספת תמונות, פרטי יצירת קשר ועוד.

את האתר שלכם תקבלו בדרך כלל עם מספר עמודים חשובים כמו: עמוד בית, עמוד אודות, עמוד יצירת קשר ועוד כמה עמודים המפרטים אודות השירותים שלכם.

לאחר ההדרכה תוכלו להוסיף כמה עמודים שתרצו, כמה תמונות שתרצו ובעצם לעשות הכל במסגרת חבילת האחסון שלכם.

היתרון בבניית אתר עם מערכת ניהול תוכן הוא שלאחר קבלת האתר תוכלו לנהל אותו בכוחות עצמכם ללא תשלום נוסף לשום חברה.

כמה עולה בניית אתר לעסק?

ישנן לא מעט חברות בניית אתרים לעסקים ולכל חברה מחיר משלה בעבור בניית האתר והשירותים הנלווים כמו אחסון האתר ורכישת הדומיין.

במידה ותבחרו בנו לבנות לכם את האתר תהנו ממחיר חד פעמי וסביר בהחלט של החל מ- 1500 ₪ בעבור בניית האתר לעסק שלכם.

ברגע מסירת האתר מאתנו אליכם תעברו הדרכה של שעה שבמהלכה תקבלו את כל הידע והכלים לניהול האתר החדש שלכם ברשת.

במהלך ההדרכה תלמדו איך להוסיף עמודים, תמונות, פרטי יצירת הקשר או במילים אחרות את כל הדברים החשובים שתרצו להעביר ללקוחות שלכם.

שימו לב זה לא הסוף, במידה שתשכחו משהו או תסתבכו במשהו שקשור לניהול האתר אנחנו כאן בשבילכם – אנו נעניק לכם ליווי ותמיכה למשך שבוע נוסף מרגע מסירת האתר.

כל שנותר לכם לעשות הוא ליצור אתנו קשר כבר עכשיו ותוך זמן קצר נתחיל גם אתכם את התהליך, שיהיה המון בהצלחה…

סגירת תפריט