בניית אתרים בזול בהחלט אפשרית!

במידה ואתם זקוקים לאתר לעסק ומצאתם חברה לבניית אתרים בזול שהציעה לכם לבנות אתר במחיר נמוך זה לא אומר שאתם הולכים לקבל אתר לא מקצועי.

אין מחיר קבוע לבניית אתר או כל שירות אחר שקשור באינטרנט וכל חברה רשאית להציע איזה מחיר שמתחשק לה ולפעמים זה מעלה כל מיני חשדות.

אנשים שמקבלים מחירים זולים לבניית אתר אינטרנט נוטים לחשוב שהם הולכים לקבל שירות גרוע או אתר לא מקצועי וזה ממש אבל ממש לא נכון.

ישנן חברות מקצועיות ביותר בשוק שבונות אתרים במחירים זולים לא בגלל שהם פחות מקצועיות מחברות אחרות, אותן חברות פשוט רוצות לעזור לעסקים יותר מאחרות.

בניית אתרים לעסקים

אתרים בזול עם מערכות ניהול תוכן

אחת הסיבות שבעבר חברות היו גובות אלפי ועשרות אלפי שקלים בעבור בניית אתר אינטרנט היא בגלל שהאתרים היו נבנים על ידי מתכנתים בכל שלב בתהליך הבנייה.

היום בניית אתרים בזול מתאפשרת כי רוב האתרים נבנים במערכות ניהול תוכן קלות ונוחות לשימוש ומכאן נובעת גם הירידה במחירים והנהנים העיקריים הם אתם.

קחו למשל את מערכת הניהול של וורדפרס, מערכת מהמובילות בעולם שמאפשרת לכל אחד לבנות ולנהל אתר מקצועי ברשת.

לאחר התקנה קצרה של מערכת ניהול התוכן של וורדפרס על גבי שרת אחסון כל אחד יכול לבנות אתר בעצמו ואתר די מקצועי.

אם המילה וורדפרס מפחידה או לא מוכרת לכם תנו לי להרגיע, בעזרת קורס קצר של שתי הדרכות תוכלו להכיר את וורדפרס ואפילו להתאהב.

בניית אתרים לעסקים במבצע

איזה אתר נקבל במחיר של 1500₪?

בניית אתרים בזול או לא, כל אתר שתמצאו ברשת הוא אתר בעל מבנה ומספר עמודים זהים שחוזרים על עצמם בכל אתר ואתר ויש לכך סיבה הגיונית ביותר

גם אם תבנו אתר בזול הוא עדיין יכיל את העמודים החשובים הבאים: עמוד בית, עמוד אודות, עמוד יצירת קשר ועוד שני עמודים שמספרים קצת על שירותי העסק שלכם.

לא תמצאו אתר אינטרנט בלי חמישה העמודים החשובים האלה ולא משנה אם זה אתר שנבנה בעשרות אלפי שקלים או ב- 1500₪.

כל גולש שנכנס לאתר ברשת מצפה למצוא עמוד בית שמציג את אותו העסק, עמודים המספרים על שירותי העסק וכמובן איך לא, עמוד עם כל פרטי יצירת הקשר שלכם.

סגירת תפריט